250 x 250 Reklam Alanı

Yeni bir blog siteye sahip olmak herkesin hayalidir. Yeni bir site hayalinizi gelişen yazılımlar ile gerçekleştirmek artık çok kolay. Öncelikli olarak yapmanız gereken kendinize site dosyalarını barındıracağınız bir alan (host) ve sitenizin alan adı (domain) edinmelisiniz. Bu adımı geçtikten sonra, en önemli kısıma geliyoruz. İster kurumsal şirketler olsun ister e-ticaret siteleri olsun ister blog sahipleri olsun artık sitelerindeki içerikleri yönetmek için açık kaynak kodlu ve ücretsiz olan ayrıca kolayca tema ve eklenti uygulanabilinen içerik yönetim sistemi wordpressi tercih etmektedir. Sitemiz için wordpressi de seçtiğimize göre geriye kalan ihtiyacımıza yönelik bir wordpress teması ve en yararlı wordpress eklentilerini seçmek olacaktır.

WordPress kullanırken eğer sitenizin Google’da üst sıralara çıkmasını istiyorsanız bu wordpressle kullandığınız temaya ve eklentilere bağlı olarak çok kolay veya çok zor olabilmektedir. Bu yüzdden tema ve eklenti seçimlerinizi profesyonel wordpress temaları ve profesyonel wordpress eklentilerinden yana yapmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde wordpressin de yardımıyla Google’da üst sıralara çıkmak çok kolay olacaktır.

Profesyonel wordpress temalarını kullanıcılar genellikle themeforest üzerinden profesyonel wordpress eklentilerini ise genellikle codecanyon üzerinden edinirler. Ancak son zamanlarda Türk Lirası’nın Dolar karşısında değer kaybetmesinden dolayı bu gibi yabancı sitelerden alınan içerikler kullanıcıların belini bükmüştür. Ancak WPCimri gibi girişimci Türk şirketleri yabancı siteler üzerinden satın aldıkları profesyonel wordpress temalarını ve profesyonel wordpress eklentilerini uygun ücretlerle dağıtmaktadırlar. Eğer siz de profesyonel wordpress temalarına ve eklentilerine çok para ödemeden ucuz bir şekilde en iyi siteleri kurmak isterseniz WPCimri tam sie göre. Üstelik tamamen yasal olan WPCimri ucuz profesyonel tema ve ucuz profesyonel eklenti arayanlara hitap etmektedir. Kurumsal, e-ticaret veya blog hiç farketmez hangi tarz site açmak isterseniz WPCimri‘yi öneririm.

WPCimri’de satın alma işlemi ise gayet kolay ve güvenlidir. Tübitak destekli olan shopier ödeme sistemi entegreli çalışan siteleri sayesinde rahat ve güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Yeni site açmak isteyen, sitesini güncellemek veya Google’da üst sıralara çıkarmak isteyenler için yararlı olduğunu düşündüğüm yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı